Categories
Latest news

Grafický čtvrtek: Miikka Junnila – Puzzle design

Na začátku letního semestru 2024 se na naší škole uskutečnil Grafický čtvrtek, který tentokrát hostil Miikku Junnilu z renomované Finské univerzity Aalto.


Na začátku letního semestru 2024 se na naší škole uskutečnil Grafický čtvrtek, který tentokrát hostil Miikku Junnilu z renomované Finské univerzity Aalto. Tématem večera byl fascinující svět herního a puzzle designu, kterými se Miikka zabývá. Během přednášky Miikka přiblížil různé typy hlavolamů, jejich charakteristiku a způsoby, jak je úspěšně řešit. Jeho poutavý výklad a praktické příklady rozšířily povědomí o tom, jak se designují zábavné a náročné hry, které prověřují intelekt i kreativitu.

Po inspirativní přednášce následoval praktický workshop, kde měli účastníci možnost ponořit se do světa hlavolamů sami. Celkově se jednalo o nejen poučný, ale i zábavný večer, který otevřel dveře do světa herního designu a přinesl nové poznatky a dovednosti, které lze využít nejen při studiu, ale i v praxi.