Detail akce

Od návrhu k realizaci

Anna Marešová, 07. 12. 2016, 17:00

Jak skloubit vzhled a funkčnost ku spokojenosti zákazníků, prezentovat svůj produkt statisícům a uspět? Více o průmyslovém designu vám prozradí úspěšná designérka Anna Marešová v rámci Grafických večerů.

Grafické večery ve vysokém rozlišení jsou cyklem přednášek zvaných hostů na témata spojená s grafikou. Tyto přednášky se konají v SAGElab (sage.fit.cvut.cz), které je společným pracovištěm Fakulta informačních technologií ČVUT, ČVUT FEL a sdružení CESNET, z.s.p.o. Laboratoř má velkoplošné vizualizačním zařízení s rozlišením 8K+ (grafit.fit.cvut.cz).

Akce je veřejná a účast je zdarma!

Společností, které v českých kotlinách dokáží rozjet vlastní, původní výrobu a prosadí se se svými nápady i ve světě, není mnoho. Mladé a úspěšné designerce Anně Marešové se povedlo dovést svůj původně studentský nápad až k realizaci a rostoucí firmě Anna Maresova designers. Na přednášce Anna osobně ukáže strastiplný proces výroby původního produktu Whoop.de.doo, který vedle obchodního úspěchu získal i "designerského Oskara" Red Dot Award. Cílem přednášky je nechat diváky nahlédnout do procesu realizace kvalitního návrhu. Dozvíte se také, jak 3D technologie pomohla při výrobě tohoto unikátního produktu a jaké další technologické výzvy čekají v budoucnosti.