Laboratoř SAGElab je společným pracovištěm sdružení CESNET, Fakulty informačních technologií ČVUT a Fakulty elektrotechnické ČVUT. Účelem laboratoře je podpora výuky předmětů a výchovy odborníků v oblastech síťových technologií, multimédií a virtuální reality a vytvoření prostředí pro výzkum a vývoj nových síťových aplikací. Laboratoř je využívána pro přednášky odborníků z řady oblastí výzkumu a vývoje, kde je potřeba pracovat s vizualizacemi rozsáhlých dat, pro distanční přednášky, pro samostatnou práci diplomantů, doktorandů a zaměstnanců na výzkumu a vývoji v oblasti síťových a multimediálních technologií a pro spolupráci s externími pracovišti v ČR i v rámci mezinárodní komunity laboratoří s obdobným zaměřením.

Více o laboratoři

ZmenšitObnovit

Akce

Uplynulé akce

Uživatelské testování BaKarSys

Uživatelské testování BaKarSys

13. 06. 2017

Dne 13.6 byla úspěšně obhájena diplomová práce "Aplikace pro ovládání a monitorování prvku vestavby obytného automobilu" studentky ČVUT FIT Barbory Svobodové.

Near in the distance - multimediální kompozice

Near in the distance - multimediální kompozice

01. 06. 2017

Dne 1. června se v prostoru laboratoře SAGE odehrál třetí ročník iniciativy Near in the distance, do které se zapojili umělci z Prahy, Lince, Barcelony, Říma, Bombaje a finského ostrova Hailuoto.

Návštěva studentů z Kazachstánu

Návštěva studentů z Kazachstánu

29. 05. 2017

Ve dnech 29.5. až 16.6.2017 jsme na FIT organizovali krátkodobý studijně-výzkumný pobyt dvou skupin studentů a učitelů z různých kazašských univerzit.

Přijímačky na dálku

Přijímačky na dálku

15. 05. 2017

V týdnu od 15. do 19. května byly v laboratoři SAGElab uspořádany vzdálené přijímací zkoušky pro zahraniční studenty bakalářských a magisterských oborů.

Uživatelské testování ElateMe

Uživatelské testování ElateMe

02. 05. 2017

Dne 2.5. proběhlo v SAGELab uživatelské testování aplikace ElateMe, která v sobě kombinuje sociální síť s crowdfundingovou platformou a seznamu přání.

Starší akce

Plánované události


Grafická skupina FIT ČVUT