Laboratoř SAGElab je společným pracovištěm sdružení CESNET, Fakulty informačních technologií ČVUT a Fakulty elektrotechnické ČVUT. Účelem laboratoře je podpora výuky předmětů a výchovy odborníků v oblastech síťových technologií, multimédií a virtuální reality a vytvoření prostředí pro výzkum a vývoj nových síťových aplikací. Laboratoř je využívána pro přednášky odborníků z řady oblastí výzkumu a vývoje, kde je potřeba pracovat s vizualizacemi rozsáhlých dat, pro distanční přednášky, pro samostatnou práci diplomantů, doktorandů a zaměstnanců na výzkumu a vývoji v oblasti síťových a multimediálních technologií a pro spolupráci s externími pracovišti v ČR i v rámci mezinárodní komunity laboratoří s obdobným zaměřením.

Více o laboratoři

ZmenšitObnovit

Akce

Uplynulé akce

Ukázka uživatelského testování

Ukázka uživatelského testování

13. 03. 2018

V rámci předmětu bakalářského předmětu Tvorba uživatelských rozhraní, měli studenti možnost podívat se jak vypadá takové uživatelské testování v praxi.

Exkurze Lvíčat 2018/2

Exkurze Lvíčat 2018/2

07. 02. 2018

V rámci popularizace vědy a technického vzdělávání měly děti navštěvující základní a mateřskou školu ČVUT Lvíčata navštívit SAGElab a seznámit se s robotem NAO.

 

Den otevřených dveří FIT 2018/1

Den otevřených dveří FIT 2018/1

25. 01. 2018

Zájemci o studium na FIT ČVUT měli možnost prohlédnout si v rámci dne otevřených dveří laboratoř SAGElab, společné pracoviště CESNET, FIT ČVUT a FEL ČVUT.

Den otevřených dveří FIT

Den otevřených dveří FIT

09. 12. 2017

Na Fakultě informačních technologií první den otevřených dveří pro zájemce o studium 2018/2019. Prezentace probíhaly také v SAGELabu a v laboratoři použitelnosti.

Středoškolské semináře ČVUT

Středoškolské semináře ČVUT

24. 11. 2017

Součástí návštěvy účastníků středoškolských seminářů byla i prohlídka laboratoře SAGE.

Starší akce

Plánované události


Grafická skupina FIT ČVUT